Aris Psikoloji
Aris Psikoloji

Online Randevu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Aris Psikoloji Aris Psikoloji

Menü

DANIŞAN YORUMLARI

DANIŞAN YORUMLARI

ş.....


10 Mart 2019 

Nazlı hocamdan destek aldım hala da almaya devam ediyorum ve şunu söyleyebilirim ki benim hayata karşı çok büyük kırgınlıklarım vardı ama Nazlı Hocam her bir kırgınlığımdan yeni bir hikaye yazmamı sağladı. Bakış açısı bizlerle olan iletişimindeki profesyonelliği ve ilgisi bir kere herşeyin ötesinde değerli. Kendisini internetten araştırıp buldum ve bence hayatımdaki en güzel internet araştırmasını yaptım. Almış olduk destek yeterli ve bu yüzden de yaklaşık bir yıldan fazla süredir kendisinden yardım almaktayım. Hani gerçekten birinin bizi dinlemesini isteriz ya Nazlı Hocam tam olarak bunu yapıyor işte. Kendisine minnettarım.

Şikayet gönder


E

e.....

 

M

m.....

 
 

4 yıldan beri kendisinin danışanıyım. Sayesinde çok şey başardım. Öz sevgi ve öz saygı kazandırdı bana.Şu an birşeyleri başaracağıma inancım varsa Zehra Hanım sayesindedir.Güleryüzlü oluşu ve bilgi birikimi güzeldi. Benimle çok özel bir şekilde ilgilendi.Her zaman bana desteğini hissettirdi.Yaklaşımı sıcak ve anlayışlıydı.Kesinlikle danışanlara tavsiye ederim.

 
 

D

d.....

 
 

İletişimi çok iyiydi, bir tavsiye üzerine gittim kendisine.Ben gitmiş olduğum sorundan kurtuldum.Çok içten, sorunu kendi sorunu gibi anlaması güzeldi.Ben çok kısa bir sürede sonuç aldım.Öncelikle kendisine devam etmemin sebebi benimle olan iletişiminden dolayıydı.Yaklaşımı güzeldi.Danışmak isteyenlere kişilere de tavsiye ederim kendisini.

 
 

B

b.....

 
 

Zehra Hanım'dan çok memnun kaldım ve herkese de tavsiye ederim.Ben de arkadaşlarımdan duymuştum, ben de bir tavsiye üzerine gittim kendisine ve çok memnun kaldım.Sakinliği ve karşısındaki insanı motive edici bir konuşması var.Rahat ettim yanında. Bütün dertlerimi,paylaşamadığım şeyleri kendisiyle paylaştım.Tam bir rahatlama ortamı yarattı.Sıkıntılarıma çok güzel çareler buldu.Doğru yolu buldum kendisiyle.Sıkıntım olursa yine kendisini tercih ederim.

 
 

H

h.....

 
 

Bir meslektaşım olarak Zehra Hanım'dan hipnoterapi ile ilgili bir destek aldım. Çok sakin bir yapısı vardı.Dirençli bir insanımdır normalde ama onun terapisine güvendim ve kendisi dirençliğimi kırabildi.Yargılayıcı bir yapısı yoktu, çok kabul edici tutumu vardı.Konuşmalarıyla beni de sakinleştirdi, dirençlerimi de kırdı. Çok profesyoneldi.Hipnoterapiyi herkese tavsiye ederim.

 
 

M

m.....

 
 

Zehra Hanım'dan çok memnun kaldık.Bir problemimiz vardı.Kendisiyle birlikte bu problemimizi çözdük.Zehra Hanım'ı bir arkadaşımdan duymuştum ve memnun kaldım.Ben de tavsiye ediyorum.İstediğim her an ulaşabildim, istediğim sonucu alabildim.Rahatlattı bizi.Gayet iyi, çok sıcakkanlı bir insan. Her türlü ilgi ve alaka gösterdi bize.Ben çok faydalandım.Çevremde de öneriyorum kendisini.

 
 

K

k.....

 
 

İnternet üzerindeki araştırmalarım sonucunda Zehra Hanım'ı tercih etmiştim.Zehra Hanım güleryüzlü ve canayakın bir yapıya sahip olmasından dolayı gittim. Görüşmelerimizden sonra kendimi daha rahatlamış hissettim.Empati yeteneği güçlü.Tavsiyeleri çok iyiydi.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum. Başka danışanlara da tavsiye ederim kendisini.

 
 

G

gu...u

 
 
Konum: ARİS PSİKOLOJİ - ZEHRA YILDIZ MUAYEHANE

Takintilarim ile ilgili yasadigim sıkintili surecte cok buyuk destek aldim. Cok memnun kaldim. En ufak bir sıkintim oldugunda hic suphesiz tekrar yardim isteyecegim.

 

S

sc...t

 
 
Konum: ARİS PSİKOLOJİ - ZEHRA YILD...

Zehra Yıldız hanimla iyi ki tanışmışim çünkü evliligimle ve benligimle ilgili cok önemli sorunlari 3 ana baslikta görüşmeye basladik yaklasik 1 yil önce.Cok sabretti emek verdi benim icin.Yapamam dedigim aşamam dedigim sorunlari direk bi ilac onermeksizin sadece konusarak bana bilissel carpitmalari anlatarak ve her seansta düzenli ödev vererek çözmemi sağladı.Seanslarimiz 3 konuda da ilerleme sagladiktan sonra araya girdi ama Zehra hanimdan her zaman yardim almaya devam ettim.O da sagolsun bana yardim etmekten hic bıkmadı.Ona rastlamak benim şansım.

 
 

A

a.....

 
 

Kesinlikle insana değer veren bir danışman.Benim işimi daha seanslar bitmeden halletti.Kesinlikle bana çok yardımcı oldu.Benim biraz kişisel sorunlarım olmuştu lisedeyken.Ailemin ve kendi isteğimle Zehra Hanım'a gittim.İlk seans tanışmak amaçlıydı.2.seansta EMDR seanslarım başladı ve gayet de verimli geçti.4 seans gittim ama bayağı verimli oldu ,güzel sonuç aldım.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.Artık psikolojik destek için ihtiyaç duymuyorum.Yakınlarıma da tavsiye ederim.Her türlü öneriyorum.

 
 

H

h.....

 
 

Ben daha önce Zehra hocaya ilk gittiğimde psikiyatri ilaçları kullanmak istemiyordum.Çünkü panik atağın ilk başlarındaydım.Zehra Hanım bu konuda bana çok destek sağladı.Konuşarak destek oldu,hayatta yaptığım yanlışları söyledi ve bunları düzeltmemde yardımcı oldu.Rahatsızlığımın büyük bir bölümünü biraz da takip ettik.Doğru zamanda,doğru yönlendirilerek atlattım.Kendisine teşekkür ederim.Şikayetlerim tamamen geçti.Öncü olan Zehra Hanım oldu.


27 Şubat 2019 

Nazlı Hanım'a başlamadan önce bayağı kötü durumdaydım. Kendime özgüvenim yoktu. Bir kıyafet dahi alamıyordum. Hiç özgüvenim kalmamıştı.Nazlı Hanım'a başladıktan sonra bana farkındalık kazandırdı. Tekrar özgüvenim yerine geldi. Güzel bir yol açtı bana. Çocuğuma nasıl davranmam gerektiği hakkında çok güzel yollar gösterdi. Çok memnun kaldım. Her zaman her saat kafama takılan sorular olduğunda yazıyordum ve bana dönüp yardımcı olmaya çalışıyordu.Sadece seanslarda kalmıyor, günlük hayatta da çok samimi birisi.Danışman mesafesi yok. Samimi ve içten.Size yardımcı olma samimiyetini hissediyorsunuz ve size çok güven veriyor. Ben hala devam ediyorum kendisiyle.Herkese tavsiye ederim.Ben çok kişiye gittim ama hiçbirisinden verim alamadım. Hep bir iki görüşmeyle sonlanmıştı ama Nazlı Hanım'ı çok beğendim.Herkesin çok verim alabileceği birisi.

Şikayet gönder


Y

y.....


26 Şubat 2019 

Nazlı Hanım'a bir tanıdığımız vasıtasıyla gittik.Benim bir kızım var.Hem ona iyi bir anne olabilmek hem de ailevi durumlardan dolayı tercih ettik kendisini.Gayet olumlu gelişmeler gözlemledik.Nazlı Hanım tarafsız ve iki orta yolu bulabilecek bir insan.Gayet açık dilli ve anlaşılır.Her an her dakika yardımcı olan biri.Yönlendirmelerinden memnunuz.Bizim için desteği yeterli oluyor.Ben kendim için rahatlamak adına tekrar gitmek istiyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Şikayet gönder


Z

z.....


19 Eylül 2018 

Nazlı hanımdan memnunuz.Tavsiye üzerine gitmiştik kendisine.Samimi ve içten olması güzeldi.5-6 ay oldu. Kızım ergenlik çağında olduğu için görüşmüştük.Şuan iyi gidiyoruz.Kızımın duruma göre seansları iyi ayarlıyor.Durum iyise ayda bir çağırıyor bizi.Yönlendirmeleri ve takibide güzel.Tavsiye ederiz herkese.

Şikayet gönder


T

t.....


18 Eylül 2018 

Ben sosyal medya yoluyla ulaşmıştım kendisine daha sonrasında yakınlarıma bahsettiğim zaman daha önce danışanlarda varmış onlarda tavsiye etmişlerdi kendisini.Nazlı hanımla çok fazla zaman geçirme şansımız olmadı ama gayet güleryüzlü ve ilgili bir danışman.Sordukları zamanda aile danışmanı olarak Nazlı hanımı önerebilirim. O kalitede o düzeyde bir insan kendisi.Dobra olması çok güzeldi. Nabza göre şerbet değilde neyse onu söylüyor.Ben olumlu sonuçlar aldım.Yönlendirmelerinden de memnun kaldım.

Şikayet gönder

 

Elif D.

Yorum:

3,5 yaşındaki çocuğumun kaka tutma problemi sebebiyle tanıştık Hande hanımla. Oyun terapisine başlamadan problemimiz 3 seansta çözüldü bile. Sadece kaka problemimize değil beraberinde birçok şeye faydası oldu Hande hanımın. Bazı cümleleri/taktikleri tam bir sihirli değnek. Size dokunuyor ve çocuğunuz, çocuğunuzla olan ilişkiniz birden değişiyor.

 

Fadime Y. :

Yorum:

Hande hanım benim ilk psikoloğum ondan sonra da birdaha psikoloğa gitmedim çünkü Hande hanım kadar iyisini bulabilceğimi düşünmüyorum. Hande hanım çok iyi ve çok tatlı bir psikolog mesleğinde de özünde de muhteşem bir insan onu çok seviyorum ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum bana olan faydalarını saymakla bitmez. Hande hanıma gidip de fayda görmemeniz imkansız.

 

Ferah K :

Yorum:

Hande hanıma tavsiye üzerine oğlumun tuvalet problemi için gitmiştim. Gayet sıcakkanlı, anlayışlı ve güler yüzlüydü kendisi. Oğlumla 7 seans oyun terapisi yaptılar ve sonrasında oğlum biranda tuvaletini söylemeye başladı.Seanslarımız biteli 1 ay oldu ve biz artık hiç sıkıntı yaşamadık. Keşke diyorum 6 ay beklemek yerine daha önce gitseydim. Teşekkür ederim tekrar ilginiz için. 

 

Ayşe B :

Yorum:

 

HandeHanım'dan çok memnun kaldık.14 yaşında kızımın ergenlik krizleri vardı, babasının olmaması sebebiyle tek başıma büyütmeye ve yetişmeye çalıştım kızıma iyi ki Hande hanım bize yol gösterdi. Kendisiyle birlikte birçok problemimizi çözdük.Hande Hanım'ı bir arkadaşımdan duymuştum ve memnun kaldım.Ben de tavsiye ediyorum.İstediğim her an ulaşabildim, istediğim sonucu alabildim.Rahatlattı bizi.Gayet iyi, çok sıcakkanlı bir insan. Her türlü ilgi ve alaka gösterdi bize.Biz çok faydalandık.Çevremede öneriyorum kendisini.

Selma H :

Yorum:

İnternet üzerindeki araştırmalarım sonucunda Hande Hanım'ı tercih etmiştik.HandeHanım güleryüzlü ve canayakın bir yapıya sahip. 12 yaşında kızım için görüştük, görüşmelerimizden sonra aile olarak kendimzi daha rahatlamış hissettik. Hala kızımla seanslara devam ediyorlar, kızımda çok severek ve isteyerek gidiyor, onu anladığını söylüyor. Empati yeteneği güçlü, tavsiyeleri çok iyi. Başka danışanlara da tavsiye ederim kendisini.

 

Ali S :

Yorum:

Kesinlikle insana değer veren bir danışman kesinlikle bana çok yardımcı oldu.Benim biraz kişisel sorunlarım olmuştu .Ailemin ve kendi isteğimle Hande Hanım'a gittim. Gayet verimli geçti 4 seans gittim ama bayağı verimli oldu ,güzel sonuç aldım. Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.Artık psikolojik destek için ihtiyaç duymuyorum.Her türlü öneriyorum. 

 

Özge K. :

Yorum:

Hande hanımla yollarımız kesişmesine çok memnunum 3,5 yaşındaki oğlumun tuvalet sorunu için kendisi ile görüşmeye başladık sıcakkanlılığından oğlum devamlı yanına gitmek istiyordu 6seans oyun terapisine gittik ve şu an seanslarımız bitti artık söylüyor oğlum bir anne olarak çok uzun süre beklemişim meğer.Kesinlikle tavsiye ediyorum